DJUNGELSKOG

Постелнина/ јорганска навлака и перница 150х200 см

Галерија

2,180 ден.
Код на производ: 203.935.20
Категории: Постелнини
Карактеристики на прозиводот:
> Материјал: 50% лиоцел; 50% памук
*Машинско перење до  (60 ° C)

Димензии на производот:
> Должина на јорган : 200 см
> Ширина на јорган : 150 см
> Должина на перница : 50 см
> Ширина на перница : 60 см
> Густина на ткаење : 166 квадратни инчи

Димензии на пакетот:
> Должина: 28 см
> Ширина: 19 см
> Висина: 4 см
Бруто тежина: 0,99 кг


www.odikea.com © 2020